En İyi Kripto Para Uygulamaları
Günün Haberi, Teknoloji

En İyi Kripto Para Uygulamaları

Muhabbit’ten DEV hizmet!

Marketin çöküşünü sadece bilgisayar ekranından değil, telefonunuzdan da takip edebilesiniz diye en güzel uygulamaları sizin için seçip derledik! Neden sadece bilgisayarı açtığınızda moraliniz bozulsun? Telefon zaten bütün gün elinizde, açın kripto uygulamasını ve bilgisayara ihtiyaç duymadan da bozabilin moralinizi. Düşünün ki arkadaşlarla toplanmış kahve, çay çorba içiyorsunuz ve aklınız takıldı; “Acaba şu coinden daha ne kadar rekt olmuşumdur?” diye düşündünüz, hemen açın bakın ve son kontrol ettiğinizden bu yana ne kadar fakirleşmişsiniz anında görün. Hem o anki ruh halinizi etrafınıza da yansıtacağınızdan ötürü etrafınızdaki insanlara da rahatsızlık vermiş olursunuz! Süper değil mi?

TRADING VIEW – IOS

Uzun yıllar boyunca sektörün en tepedeki yerini koruyan uygulamamızın işinizi görecek bir sürü ıvır zıvırı var. Daha doğrusu kripto ile ilgili ne varsa entegre edip sunmuşlar (Adamlar yapıyor yav…). Güzel yanı da bedava versiyonunun bir hayli yeterli olması; ha yok sen istiyor rekt olduğunu daha ayrıntılı görmek, verecek aylık ücret. Şimdilik Android’de yok, uyanığın biri yüklemiş koymuş ama uygulama geliştiricisine bakarak anlarsınız artık o kadarını da biz söylemeyelim değil mi?

BLOCKFOLIO – IOSANDROID

En iyi kripto uygulamalarındandır kendisi. Trading View çok karışık geldiyse deneyebilirsiniz. Daha sade ve kullanımı daha kolay (Hayır, Blockfolio’dan bunun için para almadım). Birkaç parmak hareketiyle kayıplarınızı kontrol edip moralinizi daha hızlı bozmak için harika bir uygulama.

COIN TELEGRAPH – IOSANDROID

Bunlar da sektörün eskilerinden, sen ben yokken bunlar varmış. Uygulamadan fiyatları görebiliyorsunuz ama üstte bahsettiğimiz iki uygulama kadar iyi değil bu konuda. Coin Telegraph’ın asıl güçlü yanı, bizlere içimizi soğutacak, haberleri anında sunuyor olması. Bu şekilde rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Yani mesela Ahmet Coin Telegraph kullanmıyor ama Mehmet kullanıyor diyelim, Mehmet rekt olduğunu haberlere anında ulaşabildiği için daha erken öğrendi ve morali daha önce bozuldu. Ahmet bu uygulamayı kullanmadığı için haberleri çok geç gördü ve Ahmet’in morali bozulduğunda Mehmet’in morali çoktan düzeldi ve hatta Mehmet, Ahmet’in çok sonra öğrenebileceği yeni moral bozucu haberlere yelken açtı bile.

COIN DESK – IOSANDROID

Yine bir haber uygulaması, Coin Telegraph kadar ayrıntılı değil de daha basit bir arayüz isteyenlere gelsin. Coin Telegraph’ın üzerine bunu niye shilliyorsun, bunlardan mı para alıyorsun diyenlere de hayır diyorum bunlar da para vermiyor; sayfa daha dolu olsun diye ekledim, bak birkaç satır fazla eklemiş olduk fena mı? Bak hala okuyorsun işte demek ki doğru yapmışım, havalar da baya sıcak şu ara…

BLOCKCHAIN WALLET – IOSANDROID

Şuraya en iyilerinden bir tane cüzdan uygulaması çizelim. Ama biliyorsunuz bu cüzdan işleri şakaya gelmez dikkatli olun. Bilgilerinizi kaybetmeyin, kaptırmayın, gerekiyorsa ledger kullanın ama ille de uygulama olsun derseniz bu cüzdan en iyilerinden. Kripto varlıklarınıza dolar olarak da bakabiliyorsunuz, bakıp bakıp ağlarsınız artık.

BINANCE – ANDROID

Apple Store’da niye yok? Paranız mı yok kardeş orada uygulama yayınlamak için? Binance’nin en büyük sıkıntısı kurucusu. Tamam anladık zekisin, akıllısın, ortaya iyi bir ürün koymuşsun ama delisin kardeş. Ne yaptığı, ne dediği belli değil ve tam bir paragöz, Allah doyursun… Ama centralized borsa uygulaması dedin mi en iyilerinden biri. Kullanımı kolay, arayüzü anlaşılır, sürekli güncel bir uygulama. Gel gelelim hala Apple Store’da yok… Vardır herhalde bir geçerli sebebi…

GOOGLE AUTHENTICATOR – IOSANDROID

İçimden “Oha, bunun da mı linklerini paylaşayım yok artık” diye geçirdiysem de paylaştım. “Büyük hizmet” dedik ya patron kızmasın, hepsinde link var bunda niye link yok demesin, mayıştan kesmesin. Şu krizde çıkartsa nereden iş bulacağım? Hanginiz aç mısın tok musun diye soracak? Onun için o linkler seve seve paylaşılacak. Neyse ne diyorduk, Google Authenticator. Fazla söze gerek var mı? Tuvalete girerken bile kullanmanız gereken bir uygulama. Google Authenticator’e girerken bile Google Authenticator kullanılmalı bence… Evet çok mantıklı…

 

CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYIN!
CURRENTLY OFFLINE