Kripto Madencilik Şirketi Londra Menkul Kıymetler Borsasında...
Bitcoin, Günün Haberi, Haberler, Kripto Haberleri, Madencilik

Kripto Madencilik Şirketi Londra Menkul Kıymetler Borsasında Listelendi

Bir kripto madencilik şirketi şu anda Londra Menkul Kıymetler Borsasına listelenerek türünün tek şirketi olma yolunda ilerledi. Argo Blockchain PLC, yaklaşık 32 milyon Dolar büyüdü, Telegraph gazetesinin haberine göre oyunu kripto madencileri için değiştirdi.

Kripto madencilik şirketi Argo Blockchain, Londra Borsası’na katıldı ve high-end yatırımcıları tarafından yoğun ilgi görüyor.

Londra merkezli kripto madencilik şirketi oyununun niteliğini yükseltiyor.

Londra Menkul Kıymetler Borsası (LSE) tarafından bir belge yayınlandı ve şirketin toplamının % 50’sinden fazlası olan Argo’da toplam 156.250.000 adet standart hissenin, hisse başına 16’lık paya sahip olduğu açıklandı. Argo, şu anda yaklaşık 61 milyon ABD Doları’na yaklaşan 47 milyon GBP’lik piyasa değerine sahip olacak.

Argo Blockchain, müşterilerine dört ana kriptoparayı cihazları aracılığıyla bir aylık abonelik ücreti talep ederek madencilik yapma imkanı sağlıyor. Argo’daki dört ana madenciliği yapılan kriptopara birimi, Bitcoin Gold, Ethereum, Zcash ve Ethereum Classic. Müşteriler, kripto madencilik şirketinin riglerine anında erişim sağlayabilir ve bu sayede dijital paralarını doğrudan kullanıcıların dijital cüzdanlarına aktarılmasını sağlayabilmekteler.

LSE raporunun sayfalarında, kripto madencilik şirketinin 25 milyon sterlinlik bir fon topladığı not edildi. Telegraph’ın haberine göre kayıtlı hissedarlarından bazıları, Henderson Global Yatırımcıları, Jupiter Varlık Yönetimi ve Miton Capital’ı içerdiği bildiriliyor.

LSE belgesine göre kripto madenciliği şirketi, kripto madenciliğinin daha büyük bir pazara ulaşmasına yardımcı olmak için uluslararası bir veri merkezi işi yaratmak amacıyla 2017’nin sonunda kuruldu. Plan, madencilik hizmetinin sadece teknoloji için değil herkesin kullanımına açık olmasıydı.

Kaynak: cryptodisrupt.com
CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYIN!
CURRENTLY OFFLINE